משרד עורכי דין אריה סער ושות'

משרדנו נוסד בשנת 2004 ע"י עורך דין וכלכלן אריה סער, מומחה בתחום הטיפול במיסוי מוניציפאלי ובעבודה מול דרגים בכירים ברשויות מקומיות ומשרד הפנים מאז 1987.

התפתחות המשרד עם השנים הביאה לעיסוק רחב ומוגבר בתחום המיסוי המוניציפאלי ותאגידי מים וביוב , היטלי פיתוח והשבחה, חוזי מכר מקרקעין וחלוקת רכוש בהליכי גירושין, כדי לתת מענה מקיף לצרכים המשתנים של לקוחותינו. 

כמי שבאים מרקע כלכלי ומשפטי וחיים את המציאות הכלכלית והמשפטית המאוד דינמית בהן המדינה נתונה, אנו ערים להשלכות שלהן על עסקים במדינה, אנו מודעים לכך כי הלקוחות זקוקים יותר ויותר לחשיבה יזמית ויצירתית מצד עורכי הדין שלהם, על מנת לתת פתרונות, ואף מחשבה אחת קדימה לצרכים המשתנים שלהם, בכל הקשור לשימוש היעיל והרווחי במקרקעין בהם הם מחזיקים.

כל מנכ"ל ו/או בעלים של חברה, יודע כי שימוש יעיל וחסכוני במקרקעין שלו, יביא להגדלה ישירה של שורת הרווח הנקי. הצוותים המיומנים שלנו יודעים לעשות זאת עבור  לקוחותינו.

הצורך הזה להגדלת שורת הרווח הנקי, מתחבר מאוד לתפיסת העולם שלנו ולמטרתנו, להגדיל ללקוחותינו את הרווח בטווח המיידי ולטווח הארוך. לאור זאת, טיפול בכל לקוח נעשה ע"י צוות משפטי וכלכלי  ולא של עורך דין יחיד.

במשך השנים, הצליח משרדינו, להשיג ללקוחותינו חסכונות בארנונה והיטלים בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ₪. כמו כן, זכינו עבורם בתביעות ומחלוקות כספיות גדולות מול רשויות מקומית ותאגידי מים וביוב, שהסתיימו בהסדרים מעולים לשביעות רצונם.
משרדינו מקבל באופן שוטף סיוע בבדיקות טכניות וכלכליות שונות מחברת אראלים נכסים בע"מ, שיש לה נסיון של 30 שנה בבדיקות כלכליות, מדידות נכסים וחקירות לאיתור מידע על נכסי מקרקעין.

אנו פועלים לחסוך בהוצאות המיסוי וההיטלים על המקרקעין של לקוחותינו, תוך ניצול אופטימלי של השימוש בשטחי הנכסים  ותוך ראיה מקיפה של האינטרסים הכלכליים שלהם, מול הרשויות השלטוניות.

אנו אוהבים ונהנים להצליח עבור לקוחותינו, שמרגישים זאת, בשירות האישי שכל צוות המשרד מעניק להם ובתוצאות וההישגים שאנו מביאים להם.

אריה סער הינו בעל שני תארים אקדמיים B.A במדעי החברה ו  LLB במשפטים.

בתקופת לימודיו ניהל את ארגון פר״ח באוניברסיטת תל  אביב.

בשנת 1989 הקים את חברת אראלים, שמומחיותה היא בדיקות כלכליות של חיובי ארנונה והיטלים מוניציפאליים.

בשנת 1990 נבחר למועצת העיר אריאל והיה חבר וועדת הנהלה ,תכנון ובניה וועדת חינוך.

משנת 1994 עד היום יועץ למשרדי הממשלה בטיפול בחיובי מיסים והיטלים מוניציפאליים.

בשנת 2004 הקים את משרד עורכי הדין אריה סער ושות׳

אריה סער

אריה סער

בוגר אוניברסיטת תל אביב